Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Liečivý aventurín prírodný

16. 1. 2011

Liečivý aventurín prírodný

Liečivý prírodný aventurín zelený je kameň, ktorý veľmi pôsobí pozitívne na všetko, čo má súvisí s majetkom a peniazmi. Má mliečnozelenú farbu a leskne sa do strieborna, ako striebro. Používa sa k ochrane záhrad, domov pred geopatogénnymi zónami. Ak ho nosíte pri sebe, ochráni vás pred elektromagnetickým smogom - počítače, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny. Takisto ochraňuje pred škodlivými látkami, ktoré znečisťujú prostredie.

Aventurín posilňuje schopnosti, ktoré sú potrebné k riadeniu druhých ľudí a k rozhodovaniu. Pomáha nám vcítiť sa do iných ľudí, podporuje súcit, vytrvalosť. Dokáže nás viesť naspäť do minulosti, aby sme našli dôvody momentálnej nerovnováhy. Aventurín je veľmi nápomocný pri problémoch s rečou, s komunikáciou - pomáha pri koktavosti, pri ťažkých neurózach, vďaka tomu, že pomáha pochopiť problémy, ktoré sú na pozadí týchto chorôb. Podporuje kreativitu, vnímovosť, spája citovú úroveň s rozumovou. Pomáha ako úľava od zlosti, pri podráždenosti. Podporuje citové prejavy a pomáha nám "zostať" v srdci iného človeka. Udržuje energie jin a jang v rovnováhe, pomáha pri regenerácii srdca. Na úrovni jemnohmotného tela aventurín ochraňuje srdcovú čakru.

Liečebné účinky: lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém. Ak si z neho urobíte elixír, pomáha pri kožných problémoch.

Náš tip: vedúcim pracovníkom, šéfom, doporučujeme nosiť aventurín pri sebe, alebo mať ho v kancelárii na svojom pracovnom stole. Z hľadiska Feng Shui pre ochranný účel doporučujeme umiestniť v záhrade a pre posilnenie finančného aspektu ho umiestnite v dome, vo finančnom sektore. Takisto doporučujeme amazonit umiestniť v blízkosti, kde sa nachádzajú deti do 7 rokov, lebo reguluje ich rast.
 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.