Choď na obsah Choď na menu
 


Liečivý aventurín prírodný

16. 1. 2011

Liečivý aventurín prírodný

Liečivý prírodný aventurín zelený je kameň, ktorý veľmi pôsobí pozitívne na všetko, čo má súvisí s majetkom a peniazmi. Má mliečnozelenú farbu a leskne sa do strieborna, ako striebro. Používa sa k ochrane záhrad, domov pred geopatogénnymi zónami. Ak ho nosíte pri sebe, ochráni vás pred elektromagnetickým smogom - počítače, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny. Takisto ochraňuje pred škodlivými látkami, ktoré znečisťujú prostredie.

Aventurín posilňuje schopnosti, ktoré sú potrebné k riadeniu druhých ľudí a k rozhodovaniu. Pomáha nám vcítiť sa do iných ľudí, podporuje súcit, vytrvalosť. Dokáže nás viesť naspäť do minulosti, aby sme našli dôvody momentálnej nerovnováhy. Aventurín je veľmi nápomocný pri problémoch s rečou, s komunikáciou - pomáha pri koktavosti, pri ťažkých neurózach, vďaka tomu, že pomáha pochopiť problémy, ktoré sú na pozadí týchto chorôb. Podporuje kreativitu, vnímovosť, spája citovú úroveň s rozumovou. Pomáha ako úľava od zlosti, pri podráždenosti. Podporuje citové prejavy a pomáha nám "zostať" v srdci iného človeka. Udržuje energie jin a jang v rovnováhe, pomáha pri regenerácii srdca. Na úrovni jemnohmotného tela aventurín ochraňuje srdcovú čakru.

Liečebné účinky: lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém. Ak si z neho urobíte elixír, pomáha pri kožných problémoch.

Náš tip: vedúcim pracovníkom, šéfom, doporučujeme nosiť aventurín pri sebe, alebo mať ho v kancelárii na svojom pracovnom stole. Z hľadiska Feng Shui pre ochranný účel doporučujeme umiestniť v záhrade a pre posilnenie finančného aspektu ho umiestnite v dome, vo finančnom sektore. Takisto doporučujeme amazonit umiestniť v blízkosti, kde sa nachádzajú deti do 7 rokov, lebo reguluje ich rast.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.